Zaproszenia urodzinowe - Twórz zaproszenia urodzinowe dla młodych i starszych (2023)

Świętujmy. Zmień swoje marzenie imprezowe w rzeczywistość, zaczynając od niezapomnianej kartki z zaproszeniem na urodziny. Starzenie się - nie musisz mówić, ile, po prostu upewnij się, że zaproszenie na przyjęcie jest wyjątkowe i zapomnisz o swoim wieku. Skończyłaś 18 lat? Zaproś wszystkich na ostatnią szaloną imprezę.

Przejrzyj nasze szablony zaproszeń urodzinowych, aby zobaczyć, jak sprawiliśmy, że planowanie przyjęć było przyjemnością. Robisz imprezę tematyczną? Zacznij od odpowiedniego projektu, a następnie przesyłaj i edytuj. Kliknij strony inspiracji, aby uzyskać dodatkowe pomysły na stworzenie zaproszenia urodzinowego, którego żaden gość nie może odmówić.

Kolekcja

Wszystkie szablony

Zaproszenia urodzinowe dla dzieciNadaj projektowi urodzinowemu osobisty charakter. Prześlij zdjęcie urodzinowego dziecka, dodaj tło i edytuj tekst, aby pasował do wydarzenia.Dorośli ludzieNie wszyscy dorośli doceniają swoje urodziny. Ale jeśli to zrobisz, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. I nie musisz nic wiedzieć o projektowaniu.Przyjęcie niespodziankaWysyłaj tajne zaproszenia urodzinowe do dobrze wybranej grupy. Zaskocz uhonorowanego, a urodziny nigdy nie zostaną zapomniane.Pierwsze urodziny i dzieckoSpójrz na pierwsze urodziny Twojego dziecka jako początek wspaniałych przyjęć urodzinowych przez całe życie. Prześlij jedno z tysięcy zdjęć, które już masz.Utwórz od podstaw zaproszenie na urodzinyZacznij od wstępnie zaprojektowanego lub pustego szablonu urodzin. Przesyłaj i edytuj tekst w miarę postępów. Projekty mogą być zachowane do przyszłych zamówień.Dziękuję kartyDo końca dnia (lub przyjęcia) goście to zrobili. Podziękuj im za przybycie, przyniesienie prezentów i dobrą zabawę.InspiracjaBrak pomysłów? Zobacz, jak zrobili to inni. Inspiracja to nie kradzież, tylko pożyczanie. Zacznij od pustego szablonu urodzinowego i skopiuj. Najlepiej z pewnymi zwrotami akcji.Składane kartyGdy potrzebujesz więcej miejsca. I nie chcę zaimponować. Bez względu na to, jaki wzór wybierzesz na kartkę urodzinową, nasze internetowe narzędzie do projektowania pozwoli Ci dostosować każdy szczegół.

Nasi projektanci

Wszyscy projektanci

PODPODPODPODPODPODPODPOD

Urodziny. Ogłoś je.

Zaproszenia urodzinowe - Twórz zaproszenia urodzinowe dla młodych i starszych (25)

SPERSONALIZOWANE KARTKI URODZINOWE

Specjalna karta na wyjątkowy dzień. Prześlij obrazy i tekst na wysokiej jakości papierze, specjalnie zaprojektowanym do zaproszeń. Dzięki narzędziom projektowym PrintonDirect nie ma ograniczeń podczas projektowania optymalnej kartki urodzinowej. Niesamowite zaproszenie to pierwszy krok do udanej imprezy urodzinowej!

(Video) Kabaret Młodych Panów „10/10, czyli urodziny!” część 1 (2015/80'/4K)

1.Wybierz, od czego zacząć - Przeglądaj setki szablonów zaproszeń urodzinowych i dostosuj je w razie potrzeby. Lub utwórz projekt z pustego szablonu. Wybierz alternatywę, która najbardziej Ci odpowiada.
2.Stwórz - Tylko wyobraźnia wyznacza granice osobistej kartki urodzinowej. Połącz darmowy szablon z własnymi obrazami lub zaprojektuj samodzielnie. Efektem będzie wyjątkowe zaproszenie na wyjątkową uroczystość.
3.Zamówienie - Wprowadź szczegóły dostawy i wybierz odpowiednią opcję płatności. W przypadku przyszłych zamówień po prostu zaloguj się za pomocą nazwy użytkownika i hasła.

cennik
Omiń wszystkich pośredników i oszczędzaj pieniądze. Ty projektujesz zaproszenia urodzinowe, my tylko drukujemy i dostarczamy.

Zaproszenia urodzinowe - Twórz zaproszenia urodzinowe dla młodych i starszych (26)

Referencje
Nasze trzecie przyjęcie urodzinowe. Nasze trzecie zamówienie. Dziękuję Ci!

Seamus F., Irlandia

Zaproszenia urodzinowe - Twórz zaproszenia urodzinowe dla młodych i starszych (27)

Pełna satysfakcja
Nie jesteś zadowolony z kartek urodzinowych? Czy popełniliśmy błąd? Nie martw się, wydrukujemy ponownie.

Zaproszenia na urodziny - zainspiruj się

Przedstaw odpowiednio swoje urodziny za pomocą zaproszenia, które wywołuje falę. Sprawdź nasze wskazówki dotyczące inspiracji i wielkich pomysłów Od urodzin dzieci i starszych, nasze szablony urodzinowe są tutaj, aby pomóc spełnić Twoje marzenie o przyjęciu.

Zainspirować się

Zaproszenia urodzinowe - Twórz zaproszenia urodzinowe dla młodych i starszych (29)

(Video) Joanna Jagiełło. Urodziny. Audiobook PL

Chodzi o narzędzia i inspirację

Kiedy w końcu nadejdzie inspiracja, narzędzia projektowe nie mogą Ci przeszkadzać. Darmowe szablony z możliwością dostosowywania są dostępne w celu łatwej edycji. Jeśli szukasz konkretnego projektu, którego nie mamy, po prostu zacznij od pustego szablonu i zrób to sam. Pomożemy Ci z czcionkami i narzędziami do przesyłania wszystkiego, co chcesz.

Zainspirować się

Zaproszenia urodzinowe - Twórz zaproszenia urodzinowe dla młodych i starszych (30)

Chcesz zaprosić całą szkołę?

Po prostu wyślij zaproszenia urodzinowe online. Mamy coś dla Ciebie. Uzyskaj dostęp do swoich kontaktów lub prześlij stykówkę i wyślij z telefonu. Jeśli jesteś oldschoolowy, wybierz opcję drukowania i wyślij zaproszenia pocztą tradycyjną. Udostępnij w mediach społecznościowych, aby dopełnić imprezową atmosferę.

Zainspirować się

Zaproszenia urodzinowe - Twórz zaproszenia urodzinowe dla młodych i starszych (31)

Zaproszenia urodzinowe dla młodych i starszych

Przejrzyj nasze szablony urodzinowe, aby znaleźć zaproszenia online odpowiednie dla zwycięzcy imprezy. Nasz szeroki wybór zaproszeń urodzinowych z kamieniami milowymi ułatwia rozpoczęcie nowego roku w dobrym stylu. Prześlij dowolny obraz i edytuj tekst w miarę postępów. Jeśli masz już plik zaproszenia gotowy do druku, po prostu go wyślij. My zajmiemy się resztą.

Zainspirować się

Jak wygląda internetowa kartka urodzinowa?

(Video) MOJE PREZENTY NA 18 URODZINY!🎁 💙💎

Zobacz wrażenia gości od projektu karty po rejestrację i linki do zakwaterowania.

Zaproszenia urodzinowe - Twórz zaproszenia urodzinowe dla młodych i starszych (32)

Często zadawane pytania - Wszystko, co musisz wiedzieć o zaproszeniach na urodziny POD

Jak zamawia się zaproszenia urodzinowe?

Dzięki POD Paperless możesz tworzyć i zamawiać zaproszenia na urodziny online. Najłatwiej jest zacząć od jednego z naszych bezpłatnych szablonów. Następnie możesz przesyłać magów, modyfikować kompozycję i tworzyć karty, jak chcesz. Po opłaceniu online zaproszenia są gotowe do wysłania. Jeśli wybierzesz opcję druku, zamówienie zostanie wysłane bezpośrednio na Twój adres domowy / biurowy.


Co oznacza wysyłanie zaproszeń urodzinowych online?

Wyślij zaproszenie online na ważne chwile (na przykład przyjęcia urodzinowe). Zrób to online jest łatwe, szybkie i bardzo przyjazne dla środowiska. Podnieś telefon, wybierz szablon, dodaj zdjęcia i tekst. Wybierz kontakty do zaproszenia. Zapłacić. Wysłać. Gotowy.


Jak spersonalizować zaproszenie urodzinowe i utworzyć zamówienie?

Wybierz darmowy szablon lub zacznij od pustego formatu. Przesyłaj zdjęcia z telefonu lub z dowolnego miejsca, edytuj tekst i dodawaj wszystkie potrzebne funkcje. Dodaj kontakty. Zapłać z Klarna. (Opcje płatności w zależności od kraju.) Wyślij. Korzystaj ze wszystkich funkcji RSVP, aby poinformować Cię, kto przyjdzie i uzyskać przegląd wszystkich specjalnych życzeń.


Jeśli chcę wydrukować moje zaproszenia, jakie rodzaje papieru są dostępne?

Cały nasz papier posiada certyfikat ekologiczny (Svanen lub FSC). Papier z certyfikatem FSC® to papier z drewna pozyskanego w odpowiedzialny sposób. Naszą standardową opcją jest Scandia 2000, biała lub Ivory. Postaw na zielony z Kraft, w 100% naturalny. Artic Silk jest błyszczący i jeśli naprawdę chcesz się wyróżnić, laminuj z jednej lub dwóch stron. Możesz nawet wybrać laminat błyszczący lub matowy. Nasz papier to 200 lub 300 g / m2. Czy coś przegapiliśmy? Zapytaj, prawdopodobnie to mamy.


Jakie formaty są dostępne podczas drukowania zaproszeń urodzinowych?

Najczęściej: A6. Rzadziej: A5. Najmodniejsze: 150 x 150 mm. Czy wspominaliśmy o złożonych zaproszeniach urodzinowych?

Jak anulować lub zmodyfikować zamówienie?

Kartki urodzinowe można modyfikować lub anulować, o ile nie rozpoczęto produkcji. Pośpiesz się, pospiesz się, pospiesz się.


Jak stworzyć pasujące projekty, np. Kartki z podziękowaniami?

Niektóre zaproszenia urodzinowe mają zdefiniowany zestaw pasujących produktów. Zacznij od kartki urodzinowej, a kolejne produkty z dopasowanym wzorem zostaną zaprezentowane w procesie zamówienia. Jeśli prześlesz zdjęcia, zostaną one zapisane w edytorze podczas tworzenia innych produktów.


Czy mogę wydrukować zaproszenia?

Tak. Zobacz poprzednie pytania i odpowiedzi na tej stronie.


Czy mogę przesłać pliki gotowe do druku?

Absolutnie. Aby uniknąć dodatkowych kosztów, użyj jednego z naszych standardowych formatów kartek urodzinowych (A6, A5 lub 150x150mm). Pamiętaj, aby ustawić „obszar spadu” na 3 mm, tj. dodatkowa przestrzeń na obrazy, wzory lub elementy projektu, które wystają poza obcięte krawędzie - pomaga to uniknąć białych krawędzi wokół gotowej karty. I nie zapomnij zaznaczyć pola oznaczeń wycięć przed wyeksportowaniem do pliku PDF.

Zaproszenia urodzinowe - Twórz zaproszenia urodzinowe dla młodych i starszych (33)Zaproszenia urodzinowe - Twórz zaproszenia urodzinowe dla młodych i starszych (34)Zaproszenia urodzinowe - Twórz zaproszenia urodzinowe dla młodych i starszych (35)Zaproszenia urodzinowe - Twórz zaproszenia urodzinowe dla młodych i starszych (36)

Prześlij zdjęcia na zaproszenie urodzinowe! Skorzystaj z narzędzi projektowych POD, aby tworzyć spersonalizowane kartki urodzinowe online. Wybierz papier, format i szablon dla zaproszeń. Z wiekiem jest tylko lepiej, więc upewnij się, że Twoje zaproszenie urodzinowe online jest równie dobre. Zaproszenia POD-a dadzą ci dobry początek, gdy zaczniesz przygotowywać wielkie przyjęcie. Bądź dumny ze swojego wieku i szukaj szablonów i projektów, które pasują do tego, ile masz lat, a nie ile masz lat. Czegokolwiek szukasz, znajdziesz wiele klasycznych i nowoczesnych projektów urodzinowych, które można łatwo spersonalizować, zarówno w wersji drukowanej, jak i online. POD oferuje tysiące szablonów zaproszeń od projektantów z całego świata. Spróbuj rozjaśnić nastrój zabawnym spojrzeniem lub napisz zaproszenie w sposób, który wywoła szczęście i oczekiwania. Nie ma złego sposobu na utworzenie karty, a my damy Ci inspirację po drodze. Wszystkie szablony kart są bezpłatne i można je szybko przeszukiwać z wybranymi filtrami. Dzięki łatwym w użyciu narzędziom projektowym proces projektowania jest przyjemny. Każdy lubi balony i jednym kliknięciem możesz je zdobyć w dowolnym kolorze. Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, dodaj fajne ulepszenie. Błyszcząca karta, bardziej ekskluzywny papier lub nawet zaokrąglone rogi zwiększą efekt wow. Garnitury zaproszeń urodzinowych zawierają pasujące kartki z podziękowaniami i koperty. Dlaczego nie zdecydować się na zaproszenia urodzinowe od jednego z naszych projektantów? Niezależnie od dokonanych wyborów, możesz mieć pewność, że zaproszenia będą wyjątkowe po dodaniu osobistego akcentu. Narzędzie do projektowania online POD pozwala dostosować wszystko, od krojów pisma po obrazy. Po zakończeniu imprezy przejrzyj nasze szablony z podziękowaniami i wyślij ostatnią notatkę, aby podsumować wszystko.
Zaproszenie na urodziny - pierwszy krok do udanej imprezy!
Rozpocznij imprezę ekscytującym zaproszeniem. Prześlij zabawne zdjęcia urodzinowego dziecka i dopasuj je do opisu. Wybierz stylowy szablon, który możesz dostosować w razie potrzeby. Opcje tworzenia idealnej kartki urodzinowej są nieograniczone.
Setki różnych szablonów w połączeniu z elastycznym narzędziem do projektowania sprawiają, że zostanie swoim własnym projektantem szybko i przyjemnie. I upewnij się, że będziesz sam ze swoją wyjątkową kartką urodzinową!
Gdy karta jest gotowa, do wyboru jest kilka opcji papieru i objętości. A jeśli spieszysz się z zaproszeniem urodzinowym, możemy dostarczyć przesyłkę ekspresową. Podsumuj to, dopasowując kartkę z podziękowaniem do wszystkich gości. Szczególnie dla tych, którzy przynieśli wspaniałe prezenty!
ZAPROJEKTUJ KARTKI URODZINOWE W CIĄGU MINUT!

O NAS

Kim jesteśmyPytania i odpowiedziKontakt

USŁUGI

Sprzedać11+PolecićNasze produktyUżyj własnych projektówObrazy i rozdzielczośćDostawaSatysfakcja gwarantowanaInspiracjaMapa strony

WSPARCIE

DostawaKontakt

MOJE KONTO

Moje stronyWarunki korzystaniaUjawnienie informacjiZapomniałeś hasła?

Zaproszenia urodzinowe - Twórz zaproszenia urodzinowe dla młodych i starszych (37)PrintonDirect AB |Mäster Samuelsgatan 10 |111 44 SztokholmSZWECJA |PODATEK SE556692553201

(Video) Przyjęcie urodzinowe - 4 urodziny dziewczynek i 34 urodziny taty | ważymy i mierzymy dziewczynki

Videos

1. Rosja przegrywa wojnę? Urodziny Putina w żałobie - Barbara Włodarczyk i Piotr Zychowicz
(HISTORIA REALNA)
2. Kabaret Moralnego Niepokoju - Telewizor | Młodzi i moralni 2
(Polsat)
3. Dzwonimy pod nieznane numery była beka
(Pietruszka Stunt)
4. Momenty w Które Byście Nie Uwierzyli Gdyby Nie Zostały Nagrane - Część 6
(SpinkaFun)
5. 18 Urodziny Gandalfa!! Sto lat!! #ogrywamy #gryplanszowe #urodziny
(Ogrywamy )
6. Pierwsze urodziny - jak przygotować i jak było!
(Ewa D)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Duane Harber

Last Updated: 12/30/2022

Views: 6084

Rating: 4 / 5 (71 voted)

Reviews: 94% of readers found this page helpful

Author information

Name: Duane Harber

Birthday: 1999-10-17

Address: Apt. 404 9899 Magnolia Roads, Port Royceville, ID 78186

Phone: +186911129794335

Job: Human Hospitality Planner

Hobby: Listening to music, Orienteering, Knapping, Dance, Mountain biking, Fishing, Pottery

Introduction: My name is Duane Harber, I am a modern, clever, handsome, fair, agreeable, inexpensive, beautiful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.