Zaproszenie na Chrzest Linia Gold, wzór 1A – Artillo.pl (2023)

Delikatne i subtelne, ręcznie wykonane zaproszenie na Chrzest Święty z Linii Gold.

Linia Gold to oryginalna seria eleganckich, ręcznie wykonanych zaproszeń na wyjątkowe okazje w których wysokiej jakości włoski papier w odcieniu Ivory łączy się ze złotym papierem lustrzanym. To wyjątkowa kolekcja dla osób poszukujących nietuzinkowych rozwiązań na podniosłe uroczystości, takie jak chrzciny czy komunie.
Dla rodziców chrzestnych lub dla dziadków posiadamy zaproszenia w personalizowanym pudełku, stanowiące niepowtarzalne i wyjątkowe uzupełnienie zaproszeń w kopertach.

Zaproszenia są spersonalizowane, otwierają się ku górze, są w komplecie z białą kopertą lub z dedykowanym pasującym do pozostałych zaproszeń pudełkiem.

Cena dotyczy jednego zaproszenia wraz z personalizacją w białej kopercie.
Zaproszenia do kompletu w pudełkach znajdą Państwo w osobnej pozycji.

Po dokonaniu zakupu proszę o podanie następujących danych:

- imię dziecka

- datę, godzinę i miejsce uroczystości kościelnej

- miejsce i adres przyjęcia

- listę zapraszanych gości. Bardzo proszę o podanie prawidłowej odmiany imion oraz nazwisk zapraszanych gości.

Osoby zamawiające z wysyłką poza granicę Polski, w strefie Unii Europejskiej, proszę przed dokonaniem zakupu o wiadomoś w celu ustalenia kosztów przesyłki.

(Video) 100,000 Levels of Body Refining EP01-58 1080p

Metoda wykonania

Scrapbooking,

Scrapbooking

Możliwość dostosowania

Tekst, personalizacja

Rozmiar

14x14 cm

Kolorystyka produktu

ecru

złoty

(Video) There's Something About Amy (Part 2)

Dostawa i płatność

Dostawa produktu dostępna jest tylko na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Poniżej możesz zobaczyć dokładny koszt wysyłki dla tego produktu.

Przedpłata

Nazwa metody dostawyKoszt dostawyDopłata za przesyłkę łączoną *
DHL18,60zł0,00zł
Kurer InPost15,79zł0,00zł
Odbiór w Paczkomacie14,69zł0,00zł

*dopłata za przesyłkę łączoną to kwota jaka zostanie doliczona za każdą kolejną sztukę produktu,która ma być dołączona do wysyłki zawierającą powyżej jednego produktu.


Darmowa dostawa

Projektant oferuje darmową dostawę dla zamówień od wartości350,00złpoprzez DHL, Odbiór w Paczkomacie, Kurer InPost.


Terminy wysyłek

szt. odszt. doCzas realizacji
1243-5 dni roboczych od wpłaty

Termin dostawyproduktu do Kupującego zależny jest od wybranej formy wysyłki. Do terminu wysyłki wynoszącego 5 dni roboczych od dnia następującego po odnotowaniu wpłaty (lub po złożeniu zamówienia w przypadku wysyłki pobraniowej), należy dodać odpowiednią liczbę dni zgodnie z regulaminem usługi firmy transportowej.


  Termin gotowościproduktu do odbioru przez Kupującego – w przypadku wyboru przez Kupującego odbioru osobistego produktu, produkt będzie gotowy do odbioru przez Kupującego w terminie 5 dni roboczych od dnia następującego po odnotowaniu wpłaty (lub po złożeniu zamówienia w przypadku płatności przy odbiorze).


   Dniem roboczym jest jeden dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

   Dodatkowe informacje

   Opłata przed wysyłką. DHL, Paczkomaty InPost, InPost Kurier.

   Daromowa dostawa przy zamówieniu na kwotę 350 pzl, tylko na terenie Polski.

   (Video) Following Christ | Charles H Spurgeon | Free Audiobook


   Sposób i termin zapłaty za produkt

   Sprzedawca udostępnia Kupującemu do wyboru następujące sposoby płatności:

   • Płatność online (PayU)

   Termin płatności

   • w przypadku wyboru przez Kupującegopłatności online . Kupujący obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy sprzedaży.


   INFORMACJE DOTYCZĄCA PRAWAKONSUMENTA ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

   Będąc konsumentem masz prawo odstąpić od umowy sprzedaży wterminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia odumowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym wszedłeś w posiadanie rzeczylub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła wposiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musiszpoinformować mnie o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodzejednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lubpocztą elektroniczną). Oświadczenie możesz przesłać na przykład:

   ·pisemnie na adres:Anna Art and Crafts, Władysława Kańskiego 4G/3, 81-603 Gdynia (Polska),

   ·w formie elektronicznej za pośrednictwem serwisu Artillo, napisz do mnie.

   Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawartyjest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępnyjest w zakładce „Prawa konsumenta” dostępnejna mojej stronie w serwisie Artillo.pl. Możesz skorzystać z wzoru formularzaodstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpieniaod umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Ciprawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

   W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracam Ciwszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (zwyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobudostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przeznas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, wktórym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpieniaod umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobówpłatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba żewyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie ponosiszżadnych opłat w związku z tym zwrotem. Mogę wstrzymać się ze zwrotem płatnoścido czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia mi dowodu jej odesłania, wzależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

   Jeżeli otrzymałeś produkt, to proszę odesłać lub przekazać godo mnie na adres: Władysława Kańskiego 4G/3, 81-603 Gdynia (Polska), niezwłocznie, a w każdym razie niepóźniej niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu odniniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz produkt przed upływemterminu 14 dni. Będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu produktu.Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikające z korzystania zniego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech ifunkcjonowania produktu.

   Wyjątki od prawaodstąpienia od umowy

   Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nieprzysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

   (1) o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełniusługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przedrozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraciprawo odstąpienia od umowy; (2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahańna rynku finansowym, nad którymi Sprzedawca nie sprawuje kontroli, i które mogąwystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; (3) w którejprzedmiotem świadczenia jest produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany wedługspecyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanychpotrzeb; (4) w której przedmiotemświadczenia jest produkt ulegający szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki terminprzydatności do użycia; (5) w którejprzedmiotem świadczenia jest produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu,którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowialub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte podostarczeniu; (6) w której przedmiotem świadczenia są produkty, które podostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone zinnymi rzeczami; (7) w którejprzedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programykomputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostałootwarte po dostarczeniu; (8) odostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy oprenumeratę; (9) zawartej w drodzeaukcji publicznej; (10) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisanena nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźnązgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i popoinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

   Informacje dodatkowe

   Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

   Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

   Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

   pisemnie na adres: 81-603 Gdynia, ul. Władysława Kańskiego 4G/3;
   w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: anna.art.and.crafts@gmail.com

   Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w Regulaminie, oraz na stronie butiku w polu "Prawa konsumenta" Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

   Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

   W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

   Jeżeli otrzymali Państwo produkt, to proszę odesłać lub przekazać go do mnie na adres: 81-603 Gdynia, ul. Władysława Kańskiego 4G/3, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

   Top Articles
   Latest Posts
   Article information

   Author: Aron Pacocha

   Last Updated: 04/27/2023

   Views: 5521

   Rating: 4.8 / 5 (48 voted)

   Reviews: 95% of readers found this page helpful

   Author information

   Name: Aron Pacocha

   Birthday: 1999-08-12

   Address: 3808 Moen Corner, Gorczanyport, FL 67364-2074

   Phone: +393457723392

   Job: Retail Consultant

   Hobby: Jewelry making, Cooking, Gaming, Reading, Juggling, Cabaret, Origami

   Introduction: My name is Aron Pacocha, I am a happy, tasty, innocent, proud, talented, courageous, magnificent person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.